Potřebujete půjčku?

Sunita Business Vám nabízí možnost získat půjčku i v případě, že Vám banka úvěr poskytnout odmítla.  Pokud disponujete bonitním majetkem, který jste ochotni poskytnout jako lehce a rychle realizovatelnou zástavu, půjčku Vám zajistíme bez nutnosti prokázání příjmů či ručitele.

Proč naší nabídky využít?

  • Zajistíme Vám půjčku bez prokázání příjmů.
  • Pro zprostředkování půjčky nepotřebujeme ručitele.
  • Nepotřebujeme ani registry, podnikatelské záměry, schopnost splácení či účelovost půjčky.
  • Veškeré potřebné úkony zajistíme my.
  • O nic nepřicházíte, zastavený majetek můžete nadále používat.
  • Majetek nadále zůstává ve vašem vlastnictví.

Naše společnost zajišťuje pro své klienty finanční zdroje při zajištění zástavním právem na bonitní nemovitosti bez nutnosti prokázání příjmů.

Nahrazujeme tak funkci nepružných bank, které žadatelům neposkytnou úvěr, přestože disponuje bonitním majetkem, který je ochoten nabídnout jako lehce a rychle realizovatelnou zástavu.  Naše společnost umožní žadateli se svobodně rozhodnout, zda chce realizovat půjčku za dohodnutých podmínek, a je jeho odpovědností, jak s ní naloží. A je tedy i jeho svobodným rizikem, pokud nedokáže dluh v termínu splatit a dojde k realizaci zástavy.

Z tohoto důvodu nepotřebujeme registry, podnikatelské záměry, schopnost splácení či účelovost půjčky. K poskytnutí půjčky vyžadujeme pouze bonitní zajištění, přičemž pro získání půjčky může žadatel vložit do zástavy nemovitost. Během splácení zůstává majetek nadále ve vlastnictví žadatele.

Získejte půjčku bez prokázání příjmů

Spolupracující instituce

Notářský úřad

JUDr. Milan Šmidrkal

Advokátní kancelář

JUDR. Tomáš Krejčí
JUDR. Ivan Pecl

Znalec v oboru nemovitostí

Ing. Rudolf Klika